NATURA LODGE

- Doğu Karadeniz’in turizm merkezi olan Ayder Yaylası’nda özel bir konaklama tesisi.

- Rahatlığınız için özenle hazırlanmış odalar.

- Profesyonel ekibimiz amatör ruhu ile Ayder Yaylasında hizmetinizdedir.

- Karadeniz yöresel yemeklerden oluşan menüyü ustaca yorumlayan mutfağımız bulunmaktadır.

- Natura Logde yenilikçi çizgisiyle “insan doğası”na hizmet eden bir anlayıştadır.

NEDEN NATURA?
Evet neden “Natura” diye biz de sorduk kendimize?  Doğanın her türlü güzelliği, çetinliği ve iyiliğiyle yaşadığımız bu coğrafyada amacımız insana hizmet etmek ise; neden bu ikisini bir arada düşünmeyelim dedik. Çünkü tamamen doğanın içindeyiz… Çünkü hizmet alanımız insan… Çünkü insanı da doğayı da seviyoruz… Natura Lazcada “insan doğası” demek. Temel noktamız kendi ana dilimiz oldu ama birçok dilde NATURA insan doğası anlamına gelmektedir.
Sanırım bu yüzden “Natura” kelimesi tam da bizim aradığımız isim oldu.Ayder Natura Lodge’a adım attığınızda artık şehir dışında olduğunuzu fark ediyorsunuz. En yakın yerleşim yerinden 1 saat uzaktasınız. Çevreniz alabildiğine yeşil, karşınızda mükemmel bir şelale manzarası, sis yaklaşıp uzaklaşarak çeşitli oyunlar yapıyor. Huzur, dinginlik, yenilenme, dinlenme, tazelenme gibi kavramların anlam kazandığı yere, Ayder Natura Lodge tesislerine hoş geldiniz.
21 oda ve 52 yatak kapasitesine sahip olan Natura Lodge; her türlü konfora sahip geniş banyolu odaları; toplantı, yemek ve davetler için 55 m2’lik çok amaçlı salon alanı; doğada olmanın tadını çıkaracağınız 100 m2’lik açık alan düzenlemeleri ile sizlere hizmet veriyor. Stres, gürültü ve kirlilikten uzak Natura, muhteşem doğası ve yüksek standartlı hizmet kalitesi ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Neden LODGE ?
“Loç” diye okunur. İngilizce konuk evi, misafir evi, dağ evi anlamındadır.

Şimdi “Natura Logde” adını alan bu tesiste tüm samimiyetimizle size hizmet vermek için bir ekip oluşturduk. Buradan sizlere de “aramıza hoş geldiniz” diyoruz...